Jdi na obsah Jdi na menu
 


ADOPCE NA DÁLKU

img_1480.jpg

Adopce na dálku


 Jak to funguje?

Je spousta lidí , kteří si z nejrůznějších důvodů domu psa vzít nemůžou. Ať už z nedostatku času, nebo nemají vhodné prostory a lidé kteří mají alergii a přitom by rádi nějaké to zvíře chtěly. Řešením je tak zvaná adopce na dálku. Navštívíte náš útulek osobně , nebo si na internetových stránkách vyberete pejska, kterého by jste měly zájem adoptovat a tím mu pomoci důstojně dožít a nebo se o něj na dálku postarat do té doby než mu najdeme nový domov. Na pejska přispíváte měsíční částkou, kterou si vy zvolíte a u fota psa na stránkách bude vaše jméno a na kotci v útulku taktéž. Pejskovi tak můžeme víc dopřát, co se týká krmiva, pamlsků, nebo novým pelíškem, v zimních měsících dekou atd. Můžete to samozřejmě nakoupit samy a k pejskovi dovést a alespoň vás uvítá a vy mu to budete moci dát osobně.

JACÍ PSI SE ZPRAVIDLA ADOPTUJÍ?

Jsou u nás i psi staršího věku, handicapovaná a ti který se hezkým vzhledem zrovna chlubit nemůžou. Pro takové také těžko hledáme domov. Takový pejsek při tom za svůj vzhled nemůže , povahu mám dobrou, ale lidem se zkrátka nelíbí a to je jim osudné a v útulku pak mají domov a dožijí zde.

 V případě zájmu nás kontaktujte na telefonní číslo 777 895 626, kde Vám bude zodpovězeno na veškeré otázky ohledně nabízených pejsků a i co se týče adopce, jak to probíhá, co vše je k tomu potřeba atd...budeme se těšit :)

  Pro zájemce, kteří by chtěli pejskům pomoci jakoukoliv finanční částkou, je zhotoven účet, ze kterého jdou všechny výtěžky jen a jen na jeho krmení, veterinární péči, atd... číslo účtu : 2000101003/0800 - do zprávy pro příjemce stačí připsat pouze jméno pejska.
Pak je tu ještě jedna možnost, kdy se nás lidičky ptají,zda je možné pejskům dovízt alespoň granulky,pamlsky,konzervy.
..ano, možnost tu je přijet osobně, nebo ten kdo bydlí dál a nemá tu možnost, poslat poštou na adresu Jan Musil,Holovousy 12, Hořice, PSČ 508 01

 

 

Pejskové k adopci img_1539.jpg

kokršpaněl BEN

Ben je jediný z našeho útulku, který má tu výhodu, že může běhat na naší farmě zcela volně. Je to dáno tím, že v kotci žít nesnese.Přeci jen je to už stařičký pán, který miluje svobodu...
         

 

img_1512.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_1511.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_1522.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_1443.jpg

 

rotwajler SPEEDY

Speedy je 10 letý rotwajler, který je absolutně bezkonfliktní a vyrovnaný povahy, ale i přes to, je to pejsek,který je těžko udatelný už jen kvůli svému věku. Jinak je to obrovský mazel a byli by jsme rádi, kdyby dožil v našem útulku, proto hledáme prostředky, jak mu co nejlépe zpříjemnit jeho pobyt.  

img_1457.jpg

 

Speedy je v nové rodině  

 

 

 

 

 

img_1459.jpg

 

 

 

 

 

 

 img_1353.jpg

LOJZA 

Lojza kříženec labradora. Je po úraze oka, se kteým se dostal bohužel už k nám.